sitges_programa.programa_trailers_h1

AVÍS: S'informa que alguns dels tràilers que es publiquen en aquesta secció poden contenir imatges que poden afectar la seva sensibilitat i que no resulten apropiades per a menors d'edat.
* Es recomana que consulteu la descripció de les pel·lícules abans d'adquirir les entrades.

Les entrades sortiran a la venda en els propers dies.

Gilles Cuvelier

Anima't Shorts

Sun-Ho Cho

Oficial Fantàstic Discovery

KROTKAYA

Sergei Loznitsa

Noves Visions One

David Lowery

Official Fantàstic Competition

Jean-Stéphane Sauvaire

Òrbita

KOE NO KATACHI

Naoko Yamada

Anima't

SING-GEUL LAI-DEO

Lee Zoo-Young

Oficial Fantàstic fora de competició

MI-OK

Lee An-kyu

Òrbita

Santosh Davakhar

Noves Visions - Petit format

TIERE

Greg Zglinski

Noves Visions One

John Mcphail

Midnight X-Treme

Marcos DeBrito

Special Session Shorts

David González Rudiez

Noves Visions Plus

Juliana Rojas & Marco Dutra

Official Fantàstic Competition

Kiyoshi Kurosawa

Official Fantàstic Competition

Emilio Portes

Midnight X-Treme

Gigi Saul Guerrero

Official Fantàstic Competition Shorts

DA YU HAI TANG

Xuan Liang & Chun Zhang

Anima't

Sadrac González-Perellón

Official Fantàstic Competition

Takashi Miike

Official Fantàstic Competition

Danny Chan

Official Fantàstic Competition Shorts

Nicholas Verso

Noves Visions Plus

S. Craig Zahler

Official Fantàstic Competition

Dave McCary

Oficial Fantàstic Discovery

Martin Koolhoven

Official Fantàstic Competition

Cary Murnion & Jonathan Milott

Official Fantàstic Competition

Luis Tinoco

Official Fantàstic Competition Shorts

Sofía Carrillo

Anima't Shorts

TESNOTA

Kantemir Balagov

Noves Visions One

Toshihisa Yokoshima

Anima't - curts - fora de competició

COMPULSION

Ángel González

Noves Visions Plus

Drew Macdonald

Special Session Shorts

LA CUMBRE ESCARLATA

Guillermo del Toro

Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta

Gustavo Leonel Mendoza

Brigadoon

Fenar Ahmad

Òrbita

Bill Watterson

Noves Visions One

Peter Ricq

Midnight X-Treme

Gary Sherman

Seven Chances

Clay Staub

Panorama Fantàstic

Benjamin Barfoot

Midnight X-Treme

Ryuhei Kitamura

Midnight X-Treme

Carles Prats

Panorama Documenta

Christopher West

Special Session Shorts

Meritxell A. Valls

Noves Visions - Petit format

Guillermo Amoedo

Official Fantàstic Competition

Sara Casanovas

Official Fantàstic Competition Shorts

Magali Magistry

Official Fantàstic Competition Shorts

Simon Rumley

Panorama Fantàstic

Manuel Facal

Noves Visions One

PIRMDZIMTAIS

Aik Karapetian

Noves Visions One

Shu Lea Cheang

Noves Visions Plus

Laurence "Baz" Morais y Sebastien Landry

Midnight X-Treme

Stellan Kendrick

Official Fantàstic Competition Shorts

Shanker Raman

Noves Visions Plus

FELIZ DÍA DE TU MUERTE

Christopher Landon

Oficial Fantàstic fora de competició

Mathieu Turi

Panorama Fantàstic

Ben Young

Noves Visions One

Bruno Centofanti

Official Fantàstic Competition Shorts

Stefano Nurra

Noves Visions - Petit format

Iku Ogawa

Anima't Shorts

Vladimir Mavounia-Kouka, Marie Amachoukel

Anima't Shorts

Toni Comas

Noves Visions Plus

KAYGI

Ceylan Özgün Özçelik

Noves Visions One

Kevin Greutert

Panorama Fantàstic

Jimmy Henderson

Òrbita

Kornél Mundruczó

Seven Chances

Kornél Mundruczó

Official Fantàstic Competition

Damien Power

Oficial Fantàstic Discovery

Steve Mitchell

Panorama Documenta

O.B. De Alessi

Noves Visions - Petit format

Steven Ellison

Noves Visions One

Laurène Braibant

Anima't Shorts

Domenico De Feudis

Official Fantàstic Competition Shorts

Nicolás Villarreal

Anima't Shorts

Xavier Gens

Oficial Fantàstic fora de competició

Jung Byung-Gil

Official Fantàstic Competition

LET THE CORPSES TAN

Hélène Cattet & Bruno Forzani

Official Fantàstic Competition

Dwight Little

Òrbita

Agnes Baginska

Official Fantàstic Competition Shorts

Justin Harding, Rob Brunner

Official Fantàstic Competition Shorts

Éric Valette

Òrbita

Julien Maury & Alexandre Bustillo

Oficial Fantàstic fora de competició

WHAT THE WATERS LEFT BEHIND

Luciano Onetti & Nicolás Onetti

Midnight X-Treme

Tsai Tsung-han

Official Fantàstic Competition Shorts

KEMONOMICHI

Eiji Uchida

Noves Visions Plus

CHUN-KIU GAU CHI-MING

Pang Ho-cheung

Noves Visions One

Dorota Kobiela & Hugh Welchman

Anima't

Masaaki Yuasa

Anima't

Hernan Aguilar

Òrbita

OUR EVIL

Samuel Galli

Panorama Fantàstic

Dean Colin Marcial

Official Fantàstic Competition Shorts

P. David Ebersole and Todd Hughes

Seven Chances

Michael Almereyda

Noves Visions One

Mouly Surya

Official Fantàstic Competition

EL SECRETO DE MARROWBONE

Sergio G. Sánchez

Special Session

Albert Pintó & Caye Casas

Official Fantàstic Competition

KODOKU: MÎTOBÔRU MASHIN

Yoshihiko Nishimura

Midnight X-Treme

Varis autors

Midnight X-Treme

Giddens Ko

Midnight X-Treme

Ana Asensio

Noves Visions One Inauguració

Jaume Balagueró

Oficial Fantàstic fora de competició

Run & Shojiro Nishimi

Anima't

Marc Meyers

Official Fantàstic Competition

Miyako Makio

Anima't Shorts

Masaaki Yuasa

Anima't

Anne Breymann

Anima't Shorts

Rainer Sarnet

Oficial Fantàstic Discovery

FRIENDLY BEAST

Gabriela Amaral Almeida

Noves Visions One

Bong Joon-ho

Special Session

Takeshi Kitano

Òrbita

Lucrèce Andreae

Anima't Shorts

ENDLESS POETRY

Alejandro Jodorowsky

Seven Chances

Mickey Keating

Panorama Fantàstic

Derick Cabrido

Noves Visions Plus Inauguració

Luke Shanahan

Oficial Fantàstic Discovery

Love Lee

Oficial Fantàstic Discovery

Hussain Moin

Noves Visions - Petit format

Yuta Sano

Anima't Shorts

Norbert Keil

Panorama Fantàstic

Albert Pintó & Caye Casas

Official Fantàstic Competition Shorts

Luciano de Azevedo

Special Session Shorts

Klim Shipenko

Official Fantàstic Competition

César Pesquera

Noves Visions - Petit format

RESCATE EN OSIRIS

Shane Abbess

Official Fantàstic Competition

SEKLUSYON

Erik Matti

Panorama Fantàstic

Adam Marcus

Midnight X-Treme

Seul-woo Hyung

Special Session Shorts

Sean Lahiff

Official Fantàstic Competition Shorts

YOU ONLY LIVE ONCE

Federico Cueva

Special Session

Sergiu Negulici

Anima't Shorts

Árpád Sopsits

Noves Visions One

Takuji Izumi

Noves Visions Plus - Cloenda

Shinobu Yaguchi

Official Fantàstic Competition

Dario Argento

Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta

Derek Yee

Official Fantàstic Competition

Thomas Hodge

Official Fantàstic Competition Shorts

Ali Soozandeh

Anima't

TERMINATOR 2: EL JUICIO FINAL

James Cameron

Sitges Clàssics - 25 años de T-2

Ana Lily Amirpour

Special Session

Seung-Wan Ryoo

Òrbita

Sanjay F. Sharma

Special Session Shorts

Elizabeth E. Schuch

Noves Visions Plus

NEVESTA

Svyatoslav Podgayevskiy

Panorama Fantàstic

Jonathan Li

Òrbita - Cloenda (Fora de Competició)

Seth Smith

Noves Visions One

KRÓLEWICZ OLCH

Kuba Czekaj

Noves Visions Plus

Emer Reynolds

Panorama Documenta

Bill Morrison

Seven Chances

Chad Archibald

Panorama Fantàstic

Kenneth Karlstad

Noves Visions - Petit format

Yorgos Lanthimos

Official Fantàstic Competition

Brian O'Malley

Cloenda

Bruce LaBruce

Noves Visions One

Mitchell Altieri

Midnight X-Treme

Jooim Kim

Anima't Shorts

Steven Baker

Special Session Shorts

David Bruckner

Official Fantàstic Competition

Jim Sharman

Homenatge a Susan Sarandon

LA FORMA DEL AGUA

Guillermo del Toro

Inauguració

Yolanda Torres

Special Session

HUNG YI XIAO NU HAI 2

Cheng Wei-Hao

Panorama Fantàstic

Doug Liman

Òrbita

Nathan Silver

Noves Visions One

Jakob Lass

Noves Visions One

Matt Stuertz

Midnight X-Treme

Bruce LaBruce

Noves Visions Plus

Cloud Yang

Anima't Shorts

Carlos Albuger & Juan Diego Pimentel

Special Session Shorts

Luís Téllez

Anima't Shorts

Kevin Lee & Giles Alderson

Panorama Documenta

Raquel Choy Lainez

Special Session Shorts

EN REALIDAD, NUNCA ESTUVISTE AQUÍ

Lynne Ramsay

Sessió Sorpresa

David Cordero

Special Session Shorts

Alan Lo

Midnight X-Treme