titular h1 films

AVÍS: S'informa que alguns dels tràilers que es publiquen en aquesta secció poden contenir imatges que poden afectar la seva sensibilitat i que no resulten apropiades per a menors d'edat.
* Es recomana que consulteu la descripció de les pel·lícules abans d'adquirir les entrades.

Les entrades sortiran a la venda en els propers dies.

(FOOL TIME) JOB

Gilles Cuvelier

Anima't Curts

3 DÍAS DE NOVIEMBRE

León Klimovsky

Brigadoon

68 KILL

Trent Haaga

Òrbita

78/52

Alexandre O. Philippe

Official Fantàstic Competition

A BRIDE FOR RIP VAN WINKLE

Shunji Iwai

Seven Chances

A DAY

Sun-Ho Cho

Oficial Fantàstic Discovery

A GENTLE CREATURE

Sergei Loznitsa

Noves Visions One

A GHOST STORY

David Lowery

Official Fantàstic Competition

A MALDIÇÃO DE MARIALVA

António de Macedo

Brigadoon

A PRAYER BEFORE DAWN

Jean-Stéphane Sauvaire

Òrbita

A PROMESSA

António de Macedo

Brigadoon

A SILENT VOICE

Naoko Yamada

Anima't

A SINGLE RIDER

Lee Zoo-Young

Oficial Fantàstic fora de competició

A SPECIAL LADY

Lee An-kyu

Òrbita

ADNYAT

Santosh Davakhar

Noves Visions - Small format

AELITA

Yakov Protazanov

Sitges Clàssics

ALICIA

Daniel M. Caneiro

Brigadoon

ALIENÍGENAS

Juan Bodi

Brigadoon

ALONE, NATURALLY

Elena Miravitlles

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

ALTERATION

Jerome Blanquet

Samsung Sitges Cocoon - Competition

AN OBITUARY

Jean Yoon

Samsung Sitges Cocoon - Competition

ANCIEN AND THE MAGIC TABLET

Kenji Kamiyama

Anima't

ANIMALS

Greg Zglinski

Noves Visions One

ANNA AND THE APOCALYPSE

John Mcphail

Midnight X-Treme

ANNABELLE CREATION

David F. Sandberg

Oficial Fantàstic fora de competició

ANNABELLE CREATION: BEE'S ROOM

Samsung Sitges Cocoon - Activations

APÓSTOLOS

Marcos DeBrito

Sesión Especial Cortos

ARDER

David González Rudiez

Noves Visions Plus

AS BOAS MANEIRAS

Juliana Rojas & Marco Dutra

Official Fantàstic Competition

BABYLON BERLIN (T1 CAP 1)

Serial Sitges - Espai Movistar +

BAD BLACK

Nabwana I.G.G.

Brigadoon

BAD WINTER'S DAY

Maximiliano Trionfante

Samsung Sitges Cocoon - Competition

BADULAKE

Toni Buenavida

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

BEFORE WE VANISH

Kiyoshi Kurosawa

Official Fantàstic Competition

BELZEBUTH

Emilio Portes

Midnight X-Treme

BESTIA

Gigi Saul Guerrero

Oficial Fantàstic Competició Curts

BEYOND SKYLINE

Liam O'Donnell

Panorama Fantàstic

BIG FISH & BEGONIA

Xuan Liang & Chun Zhang

Anima't

BLACK HOLLOW CAGE

Sadrac González-Perellón

Official Fantàstic Competition

BLACULA

William Crain

Sitges Clàssics - Dracula

BLADE OF THE IMMORTAL

Takashi Miike

Official Fantàstic Competition

BLOODLANDS

Steven Kastrissios

Brigadoon

BLOODLESS

Gina Kim

Samsung Sitges Cocoon - Competition

BORN AGAIN

Jason Tostevin

Brigadoon

BORN EVIL

Danny Chan

Oficial Fantàstic Competició Curts

BOYS IN THE TREES

Nicholas Verso

Noves Visions Plus

BRAM STOKER'S DRACULA

Francis Ford Coppola

Sitges Clàssics - Dracula

BRAWL IN CELL BLOCK 99

S. Craig Zahler

Official Fantàstic Competition

BRIGSBY BEAR

Dave McCary

Oficial Fantàstic Discovery

BRIMSTONE

Martin Koolhoven

Official Fantàstic Competition

BUSHWICK

Cary Murnion & Jonathan Milott

Official Fantàstic Competition

BYE BYE BABY

Pablo S. Pastor

Oficial Fantàstic Competició Curts

CAMPFIRE CREEPERS: THE SKULL OF SAM

Alexandre Aja

Samsung Sitges Cocoon - Sesión Especial

CANIBA

Verena Paravel, Lucien Castaing-Taylor

Official Fantàstic Competition

CARONTE

Luis Tinoco

Oficial Fantàstic Competició Curts

CELEBRACIÓ

Pau Cruanyes & Gerard Vidal

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

CEREMONY

Nacho Vigalondo

Samsung Sitges Cocoon - Sesión Especial

CERULIA

Sofía Carrillo

Anima't Curts

CIENTÍFICAMENT PERFECTES

Francesc Xavier Capell

Brigadoon

CLOSENESS

Kantemir Balagov

Noves Visions One

COCOLORS

Toshihisa Yokoshima

Anima't - shorts - out of competition

COMPULSIÓN

Ángel González

Noves Visions Plus

CONFESSION OF MURDER

Jung Byung-Gil

Brigadoon

CREEP 2

Patrick Brice

Panorama Fantàstic

CREEPER

Drew Macdonald

Sesión Especial Cortos

CRIMSON PEAK

Guillermo del Toro

Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta

CUERNO DE HUESO

Adrián López

Brigadoon

CULT OF CHUCKY

Don Mancini

Sesión Especial

CULTO AL TERROR

Gustavo Leonel Mendoza

Brigadoon

CUNETAS

Pau Teixidor

Sesión Especial Cortos

CURVATURE

Diego Hallivis

Panorama Fantàstic

DAEMONRUNNER

Kiah Roache-Turner

Oficial Fantàstic Competició Curts

DARKLAND

Fenar Ahmad

Òrbita

DARKMAN

Sam Raimi

Brigadoon

DARKNESS RISING

Agustin Reading

Midnight X-Treme

DAVE MADE A MAZE

Bill Watterson

Noves Visions One

DAWSON CITY: FROZEN TIME

Bill Morrison

Noves Visions Plus

DEAD SHACK

Peter Ricq

Midnight X-Treme

DEATH DUEL

Yuen Chor

Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience

DEATH LINE

Gary Sherman

Seven Chances

DEATH NOTE VR EXPERIENCE

Jim Berndt, George Bloom

Samsung Sitges Cocoon - Activations

Degustació Variada Vol. 2

Varis autors

Brigadoon

DESIERTO

Hort de Can Falç

DEVIL'S GATE

Clay Staub

Panorama Fantàstic

DHOGS

Andrés Goteira

Official Fantàstic Competition

DOMINGO À TARDE

António de Macedo

Brigadoon

DOUBLE DATE

Benjamin Barfoot

Midnight X-Treme

DOWNRANGE

Ryuhei Kitamura

Midnight X-Treme

DRÁCULA (1931)

Tod Browning

Sitges Clàssics - Dracula

DRÁCULA (1958)

Terence Fisher

Sitges Clàssics - Dracula

DRÁCULA (1979)

John Badman

Sitges Clàssics - Dracula

DRÁCULA BARCELONA

Carles Prats

Panorama Documenta

DRACULA: PAGES FROM A VIRGIN'S DIARY

Guy Maddin

Sitges Clàssics - Dracula

DREAMS OF BLUE

Valentina Paggiarin

Samsung Sitges Cocoon - Competition

DRIP

Christopher West

Sesión Especial Cortos

EL ALETEO DEL COLIBRÍ

Meritxell A. Valls

Noves Visions - Small format

EL ALTILLO

José Vallejos

Sesión Especial

EL ANDAR DEL BORRACHO

Pol Armengol

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

EL ATAÚD DEL VAMPIRO

Fernando Méndez

Brigadoon

EL CASO DE HANA Y ALICE

Shunji Iwai

Brigadoon

EL CONDE DRÁCULA

Jesús Franco

Sitges Clàssics - Dracula

EL ESPECTRO DE JUSTINE

Jordi Gigó

Brigadoon

EL EXORCISTA

William Friedkin

Sitges Clàssics - Bienvenido Mr. Friedkin

EL HABITANTE

Guillermo Amoedo

Official Fantàstic Competition

EL HADA DE LOS DIENTES

Jeremías Segovia, Gonzalo Torrens

Oficial Fantàstic Competició Curts

EL HIMNO DEL CORAZÓN

Hort de Can Falç

EL JOVEN SHELDON (T1 CAP 1)

Jon Favreau

Serial Sitges - Espai Movistar +

EL MINISTERIO DEL TIEMPO VR: SALVA EL TIEMPO

Pablo Lara, Rafael Pavón

Samsung Sitges Cocoon - Activations

EL ORFANATO

Juan Antonio Bayona

Film Hub - Sessió Especial

EL VAMPIRO

Fernando Méndez

Sitges Clàssics - Dracula

EN ESTE RINCÓN DEL MUNDO

Hort de Can Falç

ERREMENTARI

Paul Urkijo Alijo

Official Fantàstic Competition

ESCARABANA

Sara Casanovas

Oficial Fantàstic Competició Curts

EVA

Kike Maíllo

Film Hub - Sessió Especial

EXPIRE

Magali Magistry

Oficial Fantàstic Competició Curts

EYES IN THE RED WIND

Lee Sngmoo

Samsung Sitges Cocoon - Competition

FASHIONISTA

Simon Rumley

Panorama Fantàstic

FATCULA

Martinus Klemet

Anima't Curts

FIESTA NIBIRU

Manuel Facal

Noves Visions One

FIRSTBORN

Aik Karapetian

Noves Visions One

FLUIDØ

Shu Lea Cheang

Noves Visions Plus

FRAGMENTOS DEL REY DESMEMBRADO

Alejandro Miñarro

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

GAME OF DEATH

Laurence "Baz" Morais y Sebastien Landry

Midnight X-Treme

GLOVES OFF

Steven Nesbit

Oficial Fantàstic fora de competició

GOODNIGHT, GRACIE

Stellan Kendrick

Oficial Fantàstic Competició Curts

GOYIM "EL RITUAL"

Manuel Moreno

Brigadoon

GURGAON

Shanker Raman

Noves Visions Plus

HAGAZUSSA

Lukas Feigelfeld

Noves Visions One

HAPPY DEATH DAY

Christopher Landon

Oficial Fantàstic fora de competició

HARD BOILED

John Woo

Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience

HAVE A NICE DAY

Liu Jian

Official Fantàstic Competition

HCLM-Degustació Variada Vol. 1

Varis autors

Brigadoon

HEART OF FARTNESS: TROMA'S FIRST VR EXPERIENCE STARRING THE TOXIC AVENGER

Lloyd Kaufman, John Brennan

Samsung Sitges Cocoon - Competition

HIPERSOMNIA

Gabriel Grieco

Brigadoon

HOISSURU

Armand Rovira

Noves Visions - Small format

HOSTILE

Mathieu Turi

Panorama Fantàstic

HOUNDS OF LOVE

Ben Young

Noves Visions One

HOUSEWIFE

Can Evrenol

Panorama Fantàstic

HOW TO BE HUMAN

Bruno Centofanti

Oficial Fantàstic Competició Curts

HOW TO TALK TO GIRLS AT PARTIES

John Cameron Mitchell

Noves Visions One - Cloenda

HUM

Stefano Nurra

Noves Visions - Small format

HYBRIDS

Florian Brauch, Matthieu Pujol, Kim Tailhades, Yohan Thireau, Romain Thirion

Anima't Curts

I AM THE DOORWAY

Robin Kasparik

Brigadoon

I CRIMINALI DELLA GALASSIA

Antonio Margheriti

Brigadoon

I SAW THE FUTURE

François Vautier

Samsung Sitges Cocoon - Competition

I THINK YOU'RE A LITTLE CONFUSED

Iku Ogawa

Anima't Curts

I WANT PLUTO TO BE A PLANET AGAIN

Vladimir Mavounia-Kouka, Marie Amachoukel

Anima't Curts

IMBROGLIO

Christopher Zatta

Sesión Especial Cortos

INDIANA

Toni Comas

Noves Visions Plus

INFLAME

Ceylan Özgün Özçelik

Noves Visions One

INHUMANS (T1 CAP1)

Roel Reiné

Serial Sitges - Espai Movistar +

IT BEGAN WITHOUT WARNING

Santiago C. Tapia, Jessica Curtright

Oficial Fantàstic Competició Curts

IT: YOU'LL FLOAT TOO

Samsung Sitges Cocoon - Activations

IVY

Rubén Abarca

Brigadoon

JACKALS

Kevin Greutert

Panorama Fantàstic

JAILBREAK

Jimmy Henderson

Òrbita

JEEPERS CREEPERS 3

Victor Salva

Surprise Screening

JOHANNA

Kornél Mundruczó

Seven Chances

JUEGO DE TRONOS (T7 CAP 7)

Serial Sitges - Espai Movistar +

JUPITER'S MOON

Kornél Mundruczó

Official Fantàstic Competition

KILLING GROUND

Damien Power

Oficial Fantàstic Discovery

KNIVES

Adam Cosco

Samsung Sitges Cocoon - Competition

KUO'S EYES

O.B. De Alessi

Noves Visions - Small format

KUSO

Steven Ellison

Noves Visions One

L'OGRE

Laurène Braibant

Anima't Curts

L'ORA DEL BUIO

Domenico De Feudis

Oficial Fantàstic Competició Curts

LA CASA DE COLORES

Nicolás Villarreal

Anima't Curts

LA FUGA DE LOS 45

Cristina Caamaño

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

LA GARDUÑA

Manuel Moreno

Brigadoon

LA GRIETA

Juan Piquer Simón

Brigadoon

LA NOCHE DE LOS MUERTOS VIVIENTES

George A. Romero

Brigadoon

LA NUIT JE DANSE AVEC LA MORT

Vincent Gibau

Anima't Curts

LA PIEL FRÍA

Xavier Gens

Oficial Fantàstic fora de competició

LA REINA DE LA CASA

Esther Paredes

Samsung Sitges Cocoon - Competition

LA TELENOVELA ERRANTE

Raúl Ruiz & Valeria Sarmiento

Seven Chances

LA VILLANA

Jung Byung-Gil

Official Fantàstic Competition

LA ZONA (T1 CAP 1)

Serial Sitges

LA ZONA (T1 CAP 2)

Serial Sitges

LA ZONA (T1 CAP 3)

Serial Sitges

LA ZONA (T1 CAP 4)

Serial Sitges

LABORATORY CONDITIONS

Jocelyn Stamat

Oficial Fantàstic Competició Curts

LACRIMOSA

Tanja Mairitsch

Noves Visions - Small format

LAISSEZ BRONZER LES CADAVRES

Hélène Cattet & Bruno Forzani

Official Fantàstic Competition

LAS BRUJAS DE ZUGARRAMURDI

Álex de la Iglesia

Brigadoon

LAST RAMPAGE

Dwight Little

Òrbita

LAST TREE STANDING

Agnes Baginska

Oficial Fantàstic Competició Curts

LATCHED

Justin Harding, Rob Brunner

Oficial Fantàstic Competició Curts

LE LLAMABAN JEEG ROBOT

Hort de Can Falç

LE SERPENT AUX MILLE COUPURES

Éric Valette

Òrbita

LEATHERFACE

Julien Maury & Alexandre Bustillo

Oficial Fantàstic fora de competició

LES AFFAMÉS

Robin Aubert

Official Fantàstic Competition

LOS COME-GUSANOS

Herb Robins

Brigadoon

LOS OJOS DEL DIABLO

George A. Romero & Dario Argento

Brigadoon

LOS OLVIDADOS

Luciano Onetti & Nicolás Onetti

Midnight X-Treme

LOS RESUCITADOS

Arturo de Bobadilla

Brigadoon

LOVE AFTER TIME

Tsai Tsung-han

Oficial Fantàstic Competició Curts

LOVE AND OTHER CULTS

Eiji Uchida

Noves Visions Plus

LOVE OFF THE CUFF

Pang Ho-cheung

Noves Visions One

LOVING VINCENT

Dorota Kobiela & Hugh Welchman

Anima't

LU OVER THE WALL

Masaaki Yuasa

Anima't

M.F.A.

Natalia Leite

Noves Visions One

MADRAZA

Hernan Aguilar

Òrbita

MAL NOSSO

Samuel Galli

Panorama Fantàstic

MALIGNO

Paco Bardales & Martin Casapía Casanova

Brigadoon

MAÑANA NOS VEMOS

Isac Betancourt Valladares

Sesión Especial Cortos

MANÍACOS DE LA SERIE B

Manuel Valencia & Luis Sánchez Toledo

Brigadoon

MANILA DEATH SQUAD

Dean Colin Marcial

Oficial Fantàstic Competició Curts

MANSFIELD 66/67

P. David Ebersole and Todd Hughes

Seven Chances

MARJORIE PRIME

Michael Almereyda

Noves Visions One

MARLINA THE MURDERER IN FOUR ACTS

Mouly Surya

Official Fantàstic Competition

MARROWBONE

Sergio G. Sánchez

Sesión Especial

MATAR A DIOS

Albert Pintó & Caye Casas

Official Fantàstic Competition

MAYHEM

Joe Lynch

Official Fantàstic Competition

MEATBALL MACHINE

Yudai Yamaguchi

Brigadoon

MEATBALL MACHINE: KODOKU

Yoshihiko Nishimura

Midnight X-Treme

MELITA

Nicolás Alcalá

Samsung Sitges Cocoon - Competition

MÉXICO BÁRBARO II

Varis autors

Midnight X-Treme

MIYUBI

Felix Lajeunesse, Paul Raphael

Samsung Sitges Cocoon - Sesión Especial

MOM AND DAD

Brian Taylor

Official Fantàstic Competition

mon mon mon MONSTERS!

Giddens Ko

Midnight X-Treme

MOST BEAUTIFUL ISLAND

Ana Asensio

Noves Visions One Inauguración

MR. ROBOT (T3 CAP 3.1)

Serial Sitges - Espai Movistar +

MUERTOS Y ENTERRADOS

Gary Sherman

Brigadoon

MULE

Guy Shelmerdine

Samsung Sitges Cocoon - Sesión Especial

MUSE

Jaume Balagueró

Oficial Fantàstic fora de competició

MUTAFUKAZ

Run & Shojiro Nishimi

Anima't

MY FRIEND DAHMER

Marc Meyers

Official Fantàstic Competition

MY WORLD

Miyako Makio

Anima't Curts

NIGHT IS SHORT, WALK ON GIRL

Masaaki Yuasa

Anima't

NIGHT NIGHT

Guy Shelmerdine

Samsung Sitges Cocoon - Competition

NOCTURNE

Anne Breymann

Anima't Curts

NOSFERATU

F.M. Murnau

Brigadoon

NOVEMBER

Rainer Sarnet

Oficial Fantàstic Discovery

O ANIMAL CORDIAL

Gabriela Amaral Almeida

Noves Visions One

O SEGREDO DAS PEDRAS VIVAS

António de Macedo

Brigadoon

OKJA

Bong Joon-ho

Sesión Especial

OMEGA RISING

Eugenio Ercolani & Giuliano Emanuele

Brigadoon

ONE PIECE GOLD

Hort de Can Falç

OUTRAGE CODA

Takeshi Kitano

Òrbita

PÉPÉ LE MORSE

Lucrèce Andreae

Anima't Curts

PERTURBADO

Santiago Segura

Sesión Especial Cortos

PHOENIX FORGOTTEN

Justin Barber

Panorama Fantàstic

PLAY BOYS

Vincent Lynen

Anima't Curts

POESÍA SIN FIN

Alejandro Jodorowsky

Seven Chances

POLICE STORY 2

Jackie Chan

Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience

PORTAL

Samsung Sitges Cocoon - Competition

PSYCHO KINO

Guillem Dols

Oficial Fantàstic Competició Curts

PSYCHO PASS. LA PELÍCULA

Hort de Can Falç

PSYCHOPATHS

Mickey Keating

Panorama Fantàstic

PURGATORYO

Derick Cabrido

Noves Visions Plus Inauguration

RABBIT

Luke Shanahan

Oficial Fantàstic Discovery

RANAWAY

Georgina Díaz, Arturo Lacal, Alba Medinyà & Vanessa Silva

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

RAY

Rafael Pavón

Samsung Sitges Cocoon - Competition

REAL

Love Lee

Oficial Fantàstic Discovery

REAL GODS REQUIRE BLOOD

Hussain Moin

Noves Visions - Small format

REAWAKENING OF MEMORIES

Kim Young-kap

Samsung Sitges Cocoon - Competition

RED ASH

Yuta Sano

Anima't Curts

REPLACE

Norbert Keil

Panorama Fantàstic

REPRISAL

Mike Malajalian

Oficial Fantàstic Competició Curts

REVENGE

Coralie Fargeat

Official Fantàstic Competition

REWIND

Rubén Pérez-Barrena

Brigadoon

RIP

Albert Pintó & Caye Casas

Oficial Fantàstic Competició Curts

RIVERDALE (T1 CAP 14)

Rob Seidenglanz

Serial Sitges - Espai Movistar +

ROSALITA

Luciano de Azevedo

Sesión Especial Cortos

SALYUT-7

Klim Shipenko

Official Fantàstic Competition

SANGRE DE VÍRGENES

Emilio Vieyra

Brigadoon

SANTA ANA

César Pesquera

Noves Visions - Small format

SCIENCE FICTION VOLUME ONE: THE OSIRIS CHILD

Shane Abbess

Official Fantàstic Competition

SCRATCH

David Valero

Noves Visions - Small format

SCRATCHY

Marv Newland

Anima't Curts

SECLUSION

Erik Matti

Panorama Fantàstic

SECRET SANTA

Adam Marcus

Midnight X-Treme

SELFIE

Seul-woo Hyung

Sesión Especial Cortos

SERVICIO DE HABITACIONES

Saúl Gallego Mateo

Brigadoon

SESGO. UNA HISTORIA DE PREJUICIOS Y GOLOSINAS

Marc Font

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

SHAOLIN TEMPLE

Chang Cheh

Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience

SHEBORG

Daniel Armstrong

Brigadoon

SMASHED

Sean Lahiff

Oficial Fantàstic Competició Curts

SOLO SE VIVE UNA VEZ

Federico Cueva

Sesión Especial

SORCERER

William Friedkin

Sitges Clàssics - Bienvenido Mr. Friedkin

SPIRIT OF THE RAPED

Kuei Chih-hung

Brigadoon

SPLENDIDA MOARTE ACCIDENT

Sergiu Negulici

Anima't Curts

STEPHANIE

Akiva Goldsman

Panorama Fantàstic

STILL/BORN

Brandon Christensen

Panorama Fantàstic

STRANGLED

Árpád Sopsits

Noves Visions One

STRAY NIGHTINGALE

Takuji Izumi

Noves Visions Plus - Cloenda

SURVIVAL FAMILY

Shinobu Yaguchi

Official Fantàstic Competition

SUSPIRIA

Dario Argento

Sitges Clàssics - Guillermo del Toro presenta

SWEET VIRGINIA

Jamie M. Dagg

Òrbita

SWORD MASTER 3D

Derek Yee

Official Fantàstic Competition

TALISMÁN

Carlos Therón

Samsung Sitges Cocoon - Sesión Especial

TEDDY BEARS PICNIC

Thomas Hodge

Oficial Fantàstic Competició Curts

TEHRAN TABOO

Ali Soozandeh

Anima't

TERMINATOR 2: JUDGEMENT DAY

James Cameron

Sitges Clàssics - 25 años de T-2

THE 7TH NIGHT OF THELEMA

Gianluigi Perrone

Samsung Sitges Cocoon - Competition

THE ARGOS FILE

Josema Roig

Samsung Sitges Cocoon - Competition

THE BAD BATCH

Ana Lily Amirpour

Sesión Especial

THE BIGGEST THING THAT EVER HIT BROADWAY

Marcus Thompson

Noves Visions Plus

THE BOOGEYS

Sanjay F. Sharma

Sesión Especial Cortos

THE BOOK OF BIRDIE

Elizabeth E. Schuch

Noves Visions Plus

THE BRIDE

Svyatoslav Podgayevskiy

Panorama Fantàstic

THE BRINK

Jonathan Li

Closing (Out of Competition)

THE CRESCENT

Seth Smith

Noves Visions One

THE CURED

David Freyne

Oficial Fantàstic Discovery

THE DISASTER ARTIST

Surprise Screening

THE ENDLESS

Justin Benson & Aaron Moorhead

Official Fantàstic Competition

THE ERLPRINCE

Kuba Czekaj

Noves Visions Plus

THE FARTHEST

Emer Reynolds

Panorama Documenta

THE GREAT FLOOD

Bill Morrison

Seven Chances

THE HERETICS

Chad Archibald

Panorama Fantàstic

THE HUNGER

Kenneth Karlstad

Noves Visions - Small format

THE KILLING OF A SACRED DEER

Yorgos Lanthimos

Official Fantàstic Competition

THE LITTLE HOURS

Jeff Baena

Noves Visions One

THE LIVING CORPSE

Khwaja Sarfraz

Brigadoon

THE LODGERS

Brian O'Malley

Closing Film

THE MAUS

Yayo Herrero

Official Fantàstic Competition

THE MISANDRISTS

Bruce LaBruce

Noves Visions One

THE MISSION

Johnnie To

Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience

THE MOLE SONG: HONG KONG CAPRICCIO

Takashi Miike

Midnight X-Treme

THE NIGHT WATCHMEN

Mitchell Altieri

Midnight X-Treme

THE NOSE

Jooim Kim

Anima't Curts

THE PREDICAMENT

Steven Baker

Sesión Especial Cortos

THE RITUAL

David Bruckner

Official Fantàstic Competition

THE ROCKY HORROR PICTURE SHOW

Jim Sharman

Homenatge a Susan Sarandon

THE SHAPE OF WATER

Guillermo del Toro

Opening Film

THE SILENT SCREAM

Arif Khan

Brigadoon

THE SONG OF SOLOMON

Stephen Biro

Brigadoon

THE SUPER

Stephan Rick

Sesión Especial

THE SUPERS

Yolanda Torres

Sesión Especial

THE TAG-ALONG 2

Cheng Wei-Hao

Panorama Fantàstic

THE TERROR OF HALLOW'S EVE

Todd Tucker

Brigadoon

THE WALL

Doug Liman

Òrbita

THELMA

Joachim Trier

Official Fantàstic Competition

THIRST STREET

Nathan Silver

Noves Visions One

THROUGH YOU

Lily Baldwin, Saschka Unseld

Samsung Sitges Cocoon - Competition

TIGER GIRL

Jakob Lass

Noves Visions One

TODOS LOS COLORES DE LA OSCURIDAD

Sergio Martino

Brigadoon

TOKYO VAMPIRE HOTEL

Sion Sono

Midnight X-Treme

TONIGHT SHE COMES

Matt Stuertz

Midnight X-Treme

TRAGEDY GIRLS

Tyler Macintyre

Official Fantàstic Competition

TRANSIBERIANO

Bran Anderson

Film Hub - Sessió Especial

TWIN PEAKS, EL FENÓMENO CULTURAL DE LOS AÑOS 90

Serial Sitges - Espai Movistar +

ULRIKE'S BRAIN

Bruce LaBruce

Noves Visions Plus

UN SAC DE PIERRES

Quentin Valois

Noves Visions - Small format

UNA CAJA CERRADA

Anna Agulló

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

VALLEY OF WHITE BIRDS

Cloud Yang

Anima't Curts

VAMPIRE CLAY

Soichi Umezawa

Midnight X-Treme

VAMPIRE CLEANUP DEPARTMENT

Pak Wing Yan

Brigadoon

VANZHEIMER

Carlos Albuger & Juan Diego Pimentel

Sesión Especial Cortos

VENDRÁN LLUVIAS SUAVES

Aleix Montanyés

Noves Visions - SGAE Nueva Autoría

VIDEO BIZARRO. LOCAL 63

Dolores Montaño & Mariano Juáreza

Brigadoon

VIRGEN

Nicolas Amelio Ortiz

Oficial Fantàstic Competició Curts

VIVA EL REY

Luís Téllez

Anima't Curts

WHAT HAPPENED TO MONDAY?

Tommy Wirkola

Oficial Fantàstic fora de competició

WIND RIVER

Taylor Sheridan

Òrbita

WISHMASTER

Hort de Can Falç

WORLD OF DARKNESS

Kevin Lee & Giles Alderson

Panorama Documenta

X

Raquel Choy Lainez

Sesión Especial Cortos

Y ABRAZAME

Javier Rao

Brigadoon

YO-KAI WATCH THE MOVIE

Shinji Ushiro & Shigeharu Takahashi

Anima't - Sessió Escoles

YOU WERE NEVER REALLY HERE

Lynne Ramsay

Surprise Screening

YOUR NAME

Hort de Can Falç

Z FEST

David Cordero

Sesión Especial Cortos

ZÉ DO CAIXÃO

Vitor Mafra

Brigadoon

ZOMBIOLOGY: ENJOY YOURSELF TONIGHT

Alan Lo

Midnight X-Treme

ZU: WARRIORS FROM THE MAGIC MOUNTAIN

Tsui Hark

Sitges Clàssics - The Hong Kong Movie Experience